• +48 58 56 00 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Systemy modułowe, narożniki, sofy, fotele, pufy

Illusion

Funkcje

funkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniakacze pierzezdejmowany pokrowiecfunkcja spaniafunkcja spania

ILLUSION

To była przyjemność tworzyć ten wspaniały mebel, jak również jest wspaniałe uczucie rozkoszowania się tym iż spełni on oczekiwania jego użytkowników. Program ILLUSION jest w pełni propozycją mebli spełniającą wszelkie wymogi mebli modułowych. Jego mobilność i szeroka konfiguracja brył pozwala na dopasowanie mebla do wnętrz nie tylko o standardowych powierzchniach ale również przestrzeni o artystycznych wizjach. Na „pierwszy rzut oka” program o niewielkiej ilości brył w swojej ofercie przy małym wysiłku daje niewyczerpaną możliwość ustawień. Jedynym ograniczeniem jest tylko własna wrażliwość na „dostrojenie” kształtu mebla do wnętrza.

Ergonomiczne siedzenie przy zestawieniu z dobrze wyprofilowanym oparciem jest znakomitą odpowiedzią na zmęczenie, które dopada pod koniec pracowitego dnia, a bryła „longchair” to kwintesencja tego czym jest tzw. redukcja wyczerpania ciężką pracą. Powierzchnia siedzenia ILLUSION jest nie tylko komfortowa w swojej miękkości ale również praktyczna w potrzebie wypoczynku. Cały program został zbudowany na specjalnie do tego dobranych sprężynach siedzenia jak również drewna liściastego i wysoko elastycznych piankach poliuretanowych testowanych szczególnie to tego typu (modułowych) mebli.

Poznaj nasze meble

Kontakt

Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp.zo.o.

  • Wolny Dwór 48,
    83-250 Skarszewy,
  • Tel. +48 (58) 56 00 330
    Fax +48 (58)5600 332
logo feniks