O firmie

O firmie Feniks

Jesteśmy polską firmą założoną w 2002 roku. Obecnie posiadamy jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie, w którym zatrudniamy łącznie ponad 400 osób. Feniks to firma rodzinna budowana i stworzona na trzech podstawowych filarach: ludzie, pasja, innowacyjność. Produkty nasze eksportujemy do wielu krajów europejskich, a od niespełna roku mamy przyjemność zaprezentowania naszych kolekcji na rynku krajowym. W naszym katalogu znajdziecie Państwo wiele kolekcji o zróżnicowanym designie i komforcie. Tworząc nasze kolekcje inspiracje czerpaliśmy od Państwa, słuchamy ludzi, widzimy potrzeby – reagujemy.

Nasza produkcja

Feniks to jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, najnowsze maszyny i linie produkcyjne w pełni pozwalają sprostać Państwa oczekiwaniom jakościowym, wzorniczym i logistycznym.

Sieć sprzedaży

W chwili obecnej posiadamy ponad 150 punktów sprzedaży w Polsce i cały czas intensywnie rozwijamy sieć sprzedaży aby zapewnić Państwu optymalną możliwość zakupu naszych produktów.

Nowe technologie i automatyzacja procesów

Posiadamy nowoczesny, innowacyjny i kompleksowy park maszynowy umożliwiający nam optymalne wykorzystanie zasobów produkcyjnych. W pełni kontrolujemy łańcuch dostaw i wszystkie etapy produkcji by zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów.

Gwarancja jakości i serwisu

Wszystkie produkowane przez nas meble objęte są
2 letnią gwarancją. Dzięki naszemu serwisowi zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

IMG_0840
IMG_0888_2
IMG_0871
IMG_0962_3

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie polityki prywatności . Prosimy w niej o Twoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazujemy informację o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając przejdź do serwisu zgadzasz się na nie. Możesz też odmówić zgody opuszczając stronę.