Sofy

 • comfort_aranz_IMG_9937_5

  Sofa Comfort

  Tradycyjna linia kolekcji <strong>Comfort</strong>, doskonałe walory użytkowe, funkcjonalność i wygoda jest odpowiedzią na zapotrzebowanie Klientów na bardzo komfortowe meble. Zestaw doceniony przez Klientów ze względu na komfort, odczuwalne uczucie miękkości oraz na zastosowaną gamę różnych funkcji użytkowych typu relaks. Jeżeli oczekujesz czegoś więcej – kolekcja <strong>Comfort</strong> to świetny wybór.
 • EMPORIO_IMG_1038

  Sofa Emporio

  <strong>Emporio</strong> to nie tylko fantastyczna wygoda, to także piękne wzornictwo w połączeniu z funkcjonalnością. Kolekcja stworzona z myślą o idealnym wypoczynku, dzięki zastosowanej nowoczesnej funkcji spania, która z powodzeniem może zastąpić każde łóżko w sypialni. Wygodę osiągnięto dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej w poduszkach siedziskowych. W skład kolekcji oprócz sofy z funkcja spania wchodzą również sofa dwuosobowa z szuflada na pościel oraz fotel.
 • Living room in new construction home with fireplace

  Sofa Grand

  Kolekcja <strong>Grand</strong> to klasyczna kolekcja w stylu angielski. Salon, kominek i <strong>Grand</strong> - to się sprawdzi.
 • lord_aranz_IMG_9613

  Sofa Lord

  Feniks klasycznie… Kolekcja <strong>Lord</strong> to ponadczasowy kształt, tradycja w formie i sprawdzona wygoda. Kolekcja stworzona z myślą o idealnym wypoczynku, wygodę osiągnięto dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej HR.
 • PLAY

  Sofa Play

  Kolekcja <strong>Play</strong> to prosta i nowoczesna forma, która odnajdzie się we wnętrzach o różnym charakterze i o różnej wielkości. Modna linia kolekcji <strong>Play</strong> podkreśli każde współczesne wnętrze. Dwie wielkości sof i puf pozwalają uzyskać oryginalną konfiguracje dostosowaną do własnej fantazji i możliwości.
 • VOLTA ARANŻ

  Sofa Volta

  Kolekcja <strong>Volta</strong> niezwykle dostojna i majestatyczna, nasyca swoją urodą każde wnętrze. miękkie silikonowe wypełnienia zachęcają aby wpisać <strong>Voltę</strong> do światowej strefy relaksu i wypoczynku.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie polityki prywatności . Prosimy w niej o Twoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazujemy informację o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając przejdź do serwisu zgadzasz się na nie. Możesz też odmówić zgody opuszczając stronę.