Narożniki

Narożniki

 • anzio_aranz_IMG_8607

  Narożnik Anzio

  Subtelna elegancja, małe jest piękne. <strong>Anzio</strong> to kolekcja, która nigdy nie wyjdzie z mody, ma w sobie nić klasyki ale i spogląda w stronę nowoczesnego minimalizmu. Narożnik wyposażony jest w funkcje spania oraz pojemnik na pościel w otomanie.
 • BARI_ARANZ_IMG_8393

  Narożnik Bari

  <strong>Bari</strong> to kompaktowy narożnik o nowoczesnym designie, który idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Model wyróżnia się nowoczesną linią przy spełnieniu wymagań ergonomii – co pozwala w efekcie uzyskać model lekki z wyglądu, wygodny i doskonały w codziennym użytkowaniu. Oparcie wyprofilowane w części lędźwiowej tworzy z uniesionym zagłówkiem idealną płaszczyzną podparcia.
 • napoli_aranz_IMG_2154

  Narożnik Napoli

  Kolekcja <strong>Napoli</strong> to luksusowy wypoczynek w funkcjonalnej i przyjaznej formie. <strong>Napoli</strong> wyróżnia się niezwykłym komfortem dzięki zastosowaniu dodatkowych poduch lędźwiowych. Narożnik wyposażony jest w ruchome zagłówki, funkcje spania oraz pojemnik na pościel w otomanie.
 • PEPE_IMG_1619

  Narożnik Pepe

  Kompaktowy narożnik przeznaczony do niewielkich pomieszczeń. <strong>Pepe </strong>wyposażony jest funkcje spania oraz pojemnik na pościel w otomanie.
 • polo_aranz_IMG_0240

  Narożnik Polo

  Kolekcja <strong>Polo</strong> to propozycja dla osób, które cenią nowoczesne wzornictwo oraz komfort. Miękkie siedzisko oraz regulowane zagłówki zapewniają komfort i funkcjonalność a prosta w obsłudze funkcja spania to możliwość wygodnego odpoczynku. W kolekcji <strong>Polo</strong> zastosowane zostały wysokoelastyczne pianki HR oraz sprężyny faliste.
 • Liivng room

  Narożnik Torino

  Prostota zawsze się sprawdza. Kolekcja <strong>Torino</strong> odnajdzie się we wnętrzach o różnym charakterze i rozmiarze. Geometryczne kształty podkreślone efektownymi zagłówkami, których położenie można dostosować do własnych potrzeb – nie potrzeba nic więcej by w pełni docenić nowoczesny design.
 • TOSCANIA_ARANZ_IMG_9771

  Narożnik Toskania

  Nowoczesny, kompaktowy narożnik, na którym może komfortowo wypocząć cała rodzina. Podnoszone zagłówki zapewniają komfortowe oparcie dla głowy. <strong>Toskania</strong> dodatkowo wyposażona jest w funkcje spania oraz pojemnik na pościel w otomanie.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie polityki prywatności. Prosimy w niej o Twoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazujemy informację o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając przejdź do serwisu zgadzasz się na nie. Możesz też odmówić zgody opuszczając stronę.