• +48 58 56 00 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Systemy modułowe, narożniki, sofy, fotele

Loren

Funkcje

funkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spania

LOREN

Zestaw mebli LOREN należy do linii mebli tradycyjnych z lekką nutą współczesności. Wszystkie materiały i komponenty użyte w tym meblu są nowościami myśli technologicznej. LOREN posiada prosty w obsłudze i solidny w konstrukcji mechanizm, który łatwym i lekkim ruchem z sofy przeistoczy się w wygodną powierzchnię do snu. Do całkowitej satysfakcji posiadania modelu LOREN opracowaliśmy w dolnej części siedzenia - szufladę. Jest to wysuwne i jakże pojemne miejsce na przedmioty codziennego użytkowania. Część siedzeniowo-oparciowa wymodelowana jest zgodnie z zasadami dobrej tradycji tapicerskiej. Pianki meblowe o wysokiej elastyczności zostały dodatkowo owinięte specjalną włókniną, która spulchnia i powiększa uczucie komfortu i relaksu. Model LOREN doskonale prezentuje się w tkaninach o wysokim standardzie ścieralności jak również w skórach meblowych, które przedstawiamy w naszych wzornikach dostępnych u naszych partnerów handlowych.

Poznaj nasze meble

Kontakt

Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp.zo.o.

  • Wolny Dwór 48,
    83-250 Skarszewy,
  • Tel. +48 (58) 56 00 330
    Fax +48 (58)5600 332
logo feniks