Aktualności

Feniks laureatem XX edycji Gazeli Biznesu

W kolejnej XX edycji zestawienia najbardziej rozwijających się i dynamicznych firm z sektora MŚP - rankingu GAZELE BIZNESU organizowanego przez dziennik Puls Biznesu Zakład Produkcji Mebli Feniks otrzymał kolejne wyróżnienie i po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów.   Gratulujemy!

Gazele Biznesu 2019 – Feniks laureatem!

Feniks Zakład Produkcji Mebli po raz kolejny został wyróżniony w prestiżowym  gronie laureatów rankingu  Gazele Biznesu 2019 – jest to edycja zestawienia najbardziej rozwijających się i dynamicznych firm z sektora MŚP. Gratulujemy!

Promocja mebli tapicerowanych na targach  międzynarodowych przez „FENIKS” Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o. szansą na rozwój przedsiębiorstwa

Zakład Produkcji Mebli Feniks bierze udział w projekcie grantowym „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”. Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 97 963,00 PLN w tym dofinansowanie z budżetu europejskiego to kwota 40 000,00 PLN.

Listy od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy oraz Wicepremiera Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego na Jubileusz Starogardzkiego Klubu Biznesu – Związku Pracodawców

Klub Biznesu zrzesza ponad 160 firm w regionie w tym Firmę Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp.zo.o. Pan Premier Mateusz Morawiecki zamieścił w liście szczególne gratulacje dla Pana  Mariusza Nierzwickiego Prezesa Zarządu Firmy Feniks za dynamiczny rozwój firmy.

FENIKS DOCENIONY ZA INNOWACJE

Fabryka Mebli Feniks ze Skarszew otrzymała Pomorską Nagrodę Rzemiosła 2017 w kategorii Firma Innowacyjna. Zostaliśmy docenieni za wdrażanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Feniks znalazł się wśród laureatów prestiżowego konkursu z inicjatywy Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości „ Pomorski Gryf Gospodarczy”. Nagrodę

Statuetki Gryfa Gospodarczego przyznane!

W 18 edycji prestiżowego konkursu organizowanego z inicjatywy Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości, zwycięzcą w kategorii "Średnie Przedsiębiorstwo" została firma FENIKS. Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Żródło: pomorskie.eu

Feniks na MTP 2017

Firma Feniks po raz kolejny uczestniczyła z powodzeniem na Międzynarodowych Targach Meblowych w Poznaniu. Nowe kolekcje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, co potwierdziło się w rekordowej ilości zamówień!

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie polityki prywatności . Prosimy w niej o Twoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazujemy informację o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając przejdź do serwisu zgadzasz się na nie. Możesz też odmówić zgody opuszczając stronę.