Praca

Technolog – konstruktor

Pracodawca: Zakład Produkcji Mebli „FENIKS” Spółka z o.o
Miejscowość: Wolny Dwór 48, 83-250 Skarszewy
Zatrudni na nowo tworzone stanowisko: Technolog – konstruktor

Wymagania:
preferowane wykształcenie wyższe – Technologia Drewna / Meblarstwo
znajomość budowy i technologii produkcji mebli tapicerowanych,
znajomość programów do projektowania AutoCAD, Top Solid,
dobra znajomość programu MS Excel,
znajomość systemów ERP,
Opis stanowiska:

  • opracowywanie dokumentacji technicznej dla nowych produktów,
  • programowanie maszyn CNC do nestingu,
  • obsługa programu Top Solid Wood,
  • udział przy wdrażaniu systemu ERP,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia,
  • Stabilność zatrudnienia – stałą umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy związany z nowoczesnymi technologiami,

CV proszę kierować na adres e-mail: michal.zielinski@feniks-meble.pl

Krojczy

Miejscowość: Wolny Dwór 48б 83-250 Skarszewy
Zatrudni na nowo tworzone stanowisko: Pracownik obsługi Cuttera (krojczy, modelarz)

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie ręcznego krojenia tkanin, owaty, fizelin itp.
  • mile widziana znajomość budowy i technologii produkcji mebli tapicerowanych,
  • mile widziana znajomość programów komputerowych do rozkroju tkanin np.Optitex,
  • biegła umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu Office,
  • samoorganizacja, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina, chęć do nauki,

    • wprowadzanie szablonów na poszycia mebli do systemu komputerowego,
    • przygotowywanie plików cięcia dla maszyny CNC do rozkroju tkanin,
    • nadzorowanie procesu doskonalenia wycinanych wykrojów,

Oferujemy:

CV proszę kierować na adres e-mail: kadry@feniks-meble.pl